
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 26 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Supply Current | 23 mA |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 56
Distributors
pcbx
Unit Price$0.51398
Ext.Price$0.51398
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51398 | $0.51398 |
| 10 | $0.41443 | $4.14430 |
| 25 | $0.37948 | $9.48700 |
| 50 | $0.34747 | $17.37350 |
| 100 | $0.31816 | $31.81600 |
| 300 | $0.30280 | $90.84000 |
| 500 | $0.28819 | $144.09500 |
| 1000 | $0.27315 | $273.15000 |
